SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 21 grudnia 2011 roku podsumowano wyniki „II Szkolnego Konkursu Ozdób Świątecznych”. Przypomnijmy, że celem konkursu było m.in. podtrzymywanie tradycji przyozdabiania mieszkań z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 26 osób z klas IV-VI.

Wszystkie prace mogliśmy podziwiać w holu szkoły, a nie zabrakło tam bombek wykonanych przez wszystkich uczniów klasy VI, stroików i kartek świątecznych wykonanych przez Weronikę Woś i Weronikę Wertkę z klasy V oraz Aleksandrę Woś, Bartłomieja Kozieła, Natalię Radek, Bartłomieja Podstawkę, Igora Kuklę, Angelikę Ptak, Elizę Palac, Edytę Tatar, Julię Klimczyk z klasy IV.

 

Organizatorki konkursu, p. Agata Szymczyk i p. Irena Kukla postanowiły nie wyłaniać zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były piękne i oryginalne. Uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni słodyczami oraz ocenami celującymi z techniki i plastyki.

Organizatorzy konkursu

Copyright © 2014. All Rights Reserved.