SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W poniedziałek 23 stycznia odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci od przedszkola po kl. VI, pod kierunkiem pań: M. Sornat, M. Ciszek, U. Dudek i L. Siwek,  przygotowały bogaty program artystyczny.  Okolicznościowe wiersze, tańce, inscenizacje oraz nastrojowe utwory muzyczne wykonywane przez młodych wokalistów stworzyły niezwykłą atmosferę tego spotkania i dostarczyły radosnych wzruszeń.

Po uczcie duchowej było też  coś dla ciała - nasi goście poczęstowali się  herbatą oraz pysznymi domowymi wypiekami,  przygotowanymi przez rodziców. Na sali, tradycyjnie jak co roku, panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Spotkanie było okazją do rozmów i wspomnień.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.