SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

31 maja zakończył się turniej piłkarski „MINI EURO 2012” zorganizowany  przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. W zawodach startowała młodzież szkół podstawowych z powiatów włoszczowskiego i jędrzejowskiego. W sumie 16 zespołów, tj. ok. 230 uczestników.

Finał imprezy przyniósł wiele emocji.

W meczu o pierwsze miejsce nasza drużyna pokonała swoich rówieśników z Bukowy wynikiem 7:2, natomiast o trzecie miejsce walczyły drużyny z Szkoły Podstawowej  Nr 2 we Włoszczowie i Szkoły Podstawowej z  Kluczewska. Wynikiem 4:2 zwyciężyła włoszczowska Dwójka.

 

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Wiktor Frączek, Marcin Kakowski, Sebastian Klimczyk, Karol Kukla, Hubert Ptak, Szczepan Pięta, Dominik Robak, Damian Frączek, Krystian Kozieł. (opiekun: Agata Frączek).

Hubert Ptak został królem strzelców. Zwycięskie szkoły otrzymały puchary, uczniowie - medale, najlepsi zawodnicy - statuetki oraz buty piłkarskie, a wszystkie szkoły biorące udział w meczach finałowych - piłki. Nagrody uczestnikom wręczali: wicestarosta pan Dariusz Czechowski, redaktor „Głosu Włoszczowy” pani Iwona Boratyn oraz dyrektor OSiR we Włoszczowie  pan Arkadiusz Chojnacki.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.