SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce” pani dyrektor, wychowawcom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom dedykowany był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy szóstej. „ Medalem za zasługi na polu edukacji” zostali nagrodzeni wszyscy nauczyciele. Absolwenci przygotowali również odznaczenia dla innych pracowników szkoły, dzięki którym funkcjonuje ona bez zarzutu, jest ładna, czysta i bezpieczna. Dla swoich rodziców, uczniowie przygotowali drobne upominki oraz piosenkę „Cudownych rodziców mam”.

Łzy wzruszenia towarzyszyły nam również, kiedy klasa piąta przedstawiła prezentację multimedialną pt. „Wspomnień czar – czyli od przedszkola do gimnazjum”, która, w formie zdjęć, pokazała drogę szóstoklasistów od przedszkola, aż do dnia pożegnalnego wieczorku.

 

Po rozdaniu świadectw oraz licznych dyplomów i nagród, z życzeniami bezpiecznych wakacji, społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Świętej sprawowanej przez księdza Marka Szybę.

Jak napisała nasza noblistka, Wisława Szymborska: „nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”, tak więc rok szkolny 2011/2012 przechodzi już do historii.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.