SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W piątek 12 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Życzenia nauczycielom złożyli: dyrektor szkoły Małgorzata Klimczyk – Karpińska, wójt gminy Pan Ireneusz Gliściński oraz rodzice podkreślając, że nauczanie to niezwykle odpowiedzialne zadanie do wykonywania którego potrzeba dużo cierpliwości i wytrwałości. W ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie uczniowie zaprezentowali humorystyczne scenki artystyczne oraz ciekawy układ taneczny.

Jak co roku dyrektor szkoły wręczyła nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej. W tym roku otrzymały je panie: Wanda Wilczyńska, Lidia Siwek, Irena Kukla i Agata Frączek.

Wójt gminy I. Gliściński wręczył nagrodę pani dyrektor.

Samorząd Uczniowski

Copyright © 2014. All Rights Reserved.