Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele…….

Uczniowie klasy I z pomocą nauczyciela przygotowali jesienny kącik przyrodniczy w ramach ogólnopolskiego konkursu pt. Jesień w Treetops Wood.

Zrobiliśmy zdjęcia ekspozycji i założyliśmy klasową galerię zdjęć na stronie konkursu  www.wydawnictwo.oxford.pl/konkurs

Teraz wygrana dzieci zależy od WASZYCH głosów!

Wejdźcie na stronę www.wydawnictwo.oxford.pl/konkurs i zagłosujcie na nasz kącik przyrodniczy. Do wygrania są komplety książek z serii Classic Tales z przeznaczeniem na wyposażenie biblioteczki klasowej dla 10 zwycięskich klas. Nagrody z pewnością pomogą najmłodszym w nauce języka angielskiego.

W głosowaniu mogą brać zarówno autorzy prac (dzieci z klasy I), ich koledzy, rodziny, nauczyciele i przyjaciele oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Zachęcamy Was gorąco do głosowania w dniach od 24 do 28 października 2012r !!!

Uczniowie kl. I,  nauczyciel j. angielskiego