SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Wspomnienia są kartą historii i stanowią skarbnicę przeszłości głęboko zakorzenionej w sercach i pamięci ludzkiej…”. ( P. Bosman)

 

Uroczystość 50- lecia szkoły i  zjazd absolwentów

Szanowni Państwo.

Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej w Mieczynie

W bieżącym roku, nasza szkoła obchodzi jubileusz 50-lecia istnienia. Pragniemy uczcić to święto organizując zjazd absolwentów. Uroczystości jubileuszowe będą  doskonałą okazją do spotkania po latach z koleżankami i kolegami z ławy szkolnej, nauczycielami, szkołą i wspomnieniami. Niech dźwięk szkolnego dzwonka przywoła ponownie dawne czasy.

Z nadzieją na wspólne przeżywanie niezapomnianych chwil  Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Dyrekcja Szkoły mają zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów, rodziców a także przyjaciół naszej szkoły do wspólnego świętowania. Uroczystość odbędzie się 12 października 2013 r. w budynku naszej szkoły.

Ramowy program zjazdu:

- 1145 Przemarsz  sprzed budynku szkoły do kaplicy w Mieczynie,

- 12 00 Uroczysta msza święta w kaplicy w Mieczynie,

-  1315 Odsłonięcie tablicy pamiątkowej,

-  13 30 Część oficjalna i artystyczna na terenie Szkoły Podstawowej w Mieczynie,

-  15 30 „Spotkanie po latach” nauczycieli, absolwentów, pracowników szkoły; obiad i zabawa do późnych godzin nocnych w remizie OSP w Mieczynie.

Absolwenci zainteresowani udziałem w zjeździe proszeni są o zgłoszenie swego uczestnictwa do 30.09.2013 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesyłając pocztą wydrukowaną i wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: Szkoła Podstawowa w Mieczynie, Mieczyn 8, 29 -105 Krasocin, osobiście w sekretariacie szkoły bądź tel. (41) 3917011.

Potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie będzie wpłata kwoty 80 zł na konto:
Bank Spółdzielczy we Włoszczowie oddział w Krasocinie 04 85250002 0011 0119 5399 0002 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Ofiarodawców i Sponsorów, Przyjaciół Szkoły chętnych do partycypowania w kosztach przygotowania uroczystości rocznicowych prosimy o wpłaty z dopiskiem: „jubileusz”.

Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

Szanowni Absolwenci!

Zwracamy się z gorącą prośbą o nadsyłanie wspomnień z lat szkolnych do 30.IX. 2013 r. na adres szkoły.

Prosimy również o rozpropagowanie informacji o naszej uroczystości  wśród absolwentów szkoły.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.