SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

19 października 2013 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w uroczystości  podsumowania VII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Krasocinie oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nadesłanie trzech własnych wierszy, nigdzie dotąd niepublikowanych ani nienagrodzonych w innych konkursach. Literackimi talentami w kategorii kl. I-III popisali się: Łapot Kacper Dawid i Łapot Kacper z kl. III i Stępień Klaudia z kl. I. Za swoje wiersze otrzymali oni wyróżnienia.  W kategorii klas  IV - VI wyróżnienia otrzymały Łapot  Wiktoria i Raczyńska Emilia z klasy IV.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.