Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w "Gminnym Konkursie Kolędy i Piosenki Bożonarodzeniowej" w językach angielskim i niemieckim. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych należących do Gminy Krasocin

TERMIN:

16 grudnia 2013r.  godz.9:00

MIEJSCE:

Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie

CELE  KONKURSU:

1. Prezentacja umiejętności wokalnych  i  językowych  uczniów.
  2. Propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki.
  3. Promowanie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży.

ZASADY OCENY:

1. Jurorzy oceniający wykonawców  podczas występów będą brać pod uwagę: dobór repertuaru, poprawność językową, ogólne wrażenie artystyczne.
    2. Jury przyznaje miejsca od I do III  w kategoriach  niemieckojęzycznej i anglojęzycznej.
    3. Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia po zakończeniu konkursu.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie karty zgłoszenia w terminie do 06 grudnia 2013r. (decyduje data wpływu) na adres: Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Mieczyn 8, 29-105 Krasocin lub faxem na numer 413917727
    2. Lista wykonawców zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły w Mieczynie.
    3. Uczestnicy prezentują w danej kategorii językowej tylko jeden utwór.
    4. Uczestnikiem może być jedynie solista.
    5. Daną placówkę może reprezentować jeden solista w kategorii piosenka niemieckojęzyczna i jeden w kategorii piosenka anglojęzyczna (max.2 osoby z jednej placówki)
    6. Podkładem muzycznym podczas przesłuchań konkursowych może być nagranie instrumentalne (wersja karaoke) na płycie CD.
    7. Soliści przyjeżdżają na konkurs z własnym pół-playbackiem zarejestrowanym na CD.
    8. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu uczestników
    9. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie przez organizatorów  materiału zarejestrowanego podczas konkursu (zdjęcia w Internecie, w prasie).
    10. Rezygnację z udziału w konkursie należy zgłosić organizatorom najpóźniej do 15 grudnia.
    11. Organizatorzy zapewniają poczęstunek podczas konkursu.
    12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z nauczycielami:

• Maria Gacia (język angielski), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661-717-241
    • Stanisław Iwanek ( język niemiecki), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.