SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

10 423 uczniów w województwie świętokrzyskim rozpoczęło we wrześniu naukę w klasie pierwszej  szkoły podstawowej. Specjalnie dla nich Echo Dnia zorganizowało plebiscyt NAJSYMPATYCZNIEJSZE KLASY PIERWSZE, PIERWSZAKI 2013/2014. Wybierano trzy najsympatyczniejsze klasy w każdym powiecie wysyłając SM-S pod wskazany numer. Głosowanie zakończyło się w niedzielę 29 grudnia 2013 r. Nasi pierwszoklasiści zajęli II miejsce w powiecie włoszczowskim. W nagrodę otrzymają zaproszenie do Galerii Korona w Kielcach a tam czekać na nich będą następujące atrakcje: dowolnie wybrany film w Multikinie i  godzinna zabawa w Bawialni Happy Land. Swoją nagrodę dzieci zrealizują w terminie do 30 czerwca 2014 r. Gratulujemy i życzymy im wspaniałej zabawy.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.