SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dniu 21 marca nasza szkoła uroczyście pożegnała zimę i powitała wiosnę. Prym wiodły tutaj przedszkolaki. Przygotowały bajkowy program artystyczny i gigantyczną Marzannę. W tej wspaniałej zabawie wspomogli ich piosenką i tańcem także uczniowie innych klas. Następnie w wiosennym pochodzie odprawiliśmy Panią Zimę do Krainy Zimy. Zaprosimy ją do nas za rok. My natomiast wyruszyliśmy w teren na poszukiwanie wiosny. Oczywiście spotkaliśmy ją w uśmiechających się mleczach i mrugających tu i tam stokrotkach. Wszystkich urzekły skowronkowe trele. Najwięcej  radości dało jednak złociste słońce. Tak pięknie nas powitało, że wszystkich z kurtek porozbierało. Na koniec chcemy wszystkim oznajmić „W Mieczynie na dobre zagościła wiosna”. Wiwat, niech panuje wiosna!

Copyright © 2014. All Rights Reserved.