SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Wiktoria Łapot z klasy IV zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!”, a Natalia Pianka również z kl. IV  otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV-VI .Głównym organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we Włoszczowie, a jego celem było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy rolnika oraz rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych uczniów szkół podstawowych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 31.05.2014 we Włoszczowie podczas festynu z okazji Dnia Dziecka. Naszym uczennicom bardzo podobał się występ Majki Jeżowskiej.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.