SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W sobotę 21 czerwca nasz uczeń Kuba Jadowski wziął udział w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Przedborzu. Konkurs połączony był z obchodami Dni Przedborza, a jego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Przedborzu przy współpracy z pomysłodawcą projektu mgr Łukaszem Czuryłło oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Przedborskiej, Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Przedborzu, Lokalnej Grupy Działania, Lokalnej Grupy Rybackiej "Między Nidą a Pilicą" i Urzędu Miejskiego w Przedborzu. Kuba zaśpiewał utwór z repertuaru Michaela Jackson’a „You are not alone” i zajął 3 miejsce w kategorii klas I-III. Po występach konkursowych laureaci wraz z zespołem rockowym 4 Szmery zaśpiewali utwór zespołu AC/DC. Gratulujemy Kubie i życzymy mu dalszych sukcesów!

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.