SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczniów ruszyła policyjna akcja pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Z uczniami z klas 0-III 10 września spotkali się policjanci z Komendy Policji we Włoszczowie. Dzieciaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały rad dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze oraz o zasadzie ograniczonego zaufania względem obcych. Aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Jak zwykle, szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja maskotki policyjnej – Koziołka Matołka, który uczył pierwszoklasistów prawidłowego przechodzenia przez jezdnię na drugą stronę. Były wspólne zdjęcia i dużo radości. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.