SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

17 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krasocinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka. Uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w tej uroczystości. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac w różnych kategoriach. Uczniowie naszej szkoły występowali w dwóch kategoriach, zdobyli dyplomy i wyróżnienia. W kategorii  klas I-III Łapot Nikola z kl. II zdobyła III miejsce a Stępień Klaudia, również z kl. II, wyróżnienie. W kategorii klas IV-VI natomiast zostały wyróżnione prace Wydrycha Macieja, Łapot Wiktorii i Łapota Kacpra. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.