SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Akcja polega na zbieraniu plastikowych nakrętek, zakrętek i korków po napojach, sokach, wodzie, mleku, po środkach chemicznych i po kosmetykach. Zebrane nakrętki przekażemy do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, a  Hospicjum przekaże je do firmy recyklingowej, aby za otrzymane w zamian środki finansowe spełniać marzenia swoich Podopiecznych. Poprzez zbiórkę nakrętek pomagamy dzieciom, a dodatkowo korzysta na tym środowisko. Nakrętki są powtórnie przetwarzane, a nie trafiają na wysypiska śmieci, nie przyczyniają się do degradacji naszego środowiska. Do wspólnego zbierania zapraszamy rodziców, rodzeństwo i wszystkich tych, którzy chcą pomagać innym.

Robiąc tak niewiele, możesz zrobić tak wiele!Copyright © 2014. All Rights Reserved.