SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Członkowie Klubu 4H ORLIKI w sobotę 22 listopada gościli w Świętokrzyskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, gdzie odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu „Projekt upiększania wsi w której mieszkam”. W ramach konkursu klubowicze mieli wskazać miejsce zadbane w swojej miejscowości i takie, które wymaga upiększenia. Orliki wskazały szkołę jako miejsce zadbane, natomiast remizę OSP zauważyli i przedstawili jako miejsce, w którym należy przeprowadzić wiele zmian i stworzyć tam ośrodek kultury i rekreacji. W tym celu opracowali plan zagospodarowania placu przy remizie. Wskazali tam miejsce na basen, plac zabaw, boisko, fontannę oraz miejsce do biesiadowania. Wszystkie swoje założenia przedstawili także w formie plastycznej. Przygotowany projekt, na spotkaniu w Modliszewicach, zaprezentowała uczennica klasy II Klaudia Stępień. Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła nasz projekt i Klub 4H ORLIKI w konkursie „Projekt upiększania wsi w której mieszkam” otrzymał wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze plany są słuszne i mamy nadzieję, że zostaną one w przyszłości zrealizowane.

Lidia Siwek

Copyright © 2014. All Rights Reserved.