Serdecznie zapraszamy uczniów kl. IV- VI do wzięcia udziału w szkolnym konkursie "Papierowe cuda".

Głównym założeniem konkursu jest rozbudzanie wyobraźni z wykorzystaniem papieru jako podłoża i tworzywa do wytwarzania przedmiotów dekoracyjnych.

CELE KONKURSU:

1. Doskonalenie sprawności manualnej uczniów.

2. Promowanie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży.

3. Rozbudzanie wyobraźni uczniów.

Podpowiadamy, że pracami konkursowymi mogą być kartki świąteczne, walentynkowe itp., prace wykonane techniką origami (z jednej kartki, z wielu modułów oraz z kół płaskich) kwiaty z papieru (bibuły), gwiazdy, stroiki, łańcuchy i wszystko to, czym chcielibyście się pochwalić.

Wszystkich chętnych prosimy o oddawanie prac w terminie do 15 grudnia 2014 r. do p. Agaty Szymczyk lub p. Ireny Kukli. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 grudnia 2014 r.

Ocenie podlegać będzie: pomysłowość, estetyka, ciekawa forma i precyzja wykonania.

ZAPRASZAMY!