SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 11 grudnia 2014 r. w oddziale przedszkolnym, w miłej i wesołej atmosferze odbyły się warsztaty logopedyczne dla dzieci i rodziców. Warsztaty prowadziła pani logopeda Agnieszka Kliminowska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włoszczowie. Podczas spotkania zaprezentowany został w formie zabawy przekrój następujących ćwiczeń logopedycznych:

  • Ćwiczenia oddechowe
  • Ćwiczenia aparatu artykulacyjnego
  • Ćwiczenia logorytmiczne

Warsztaty miały na celu zachęcić rodziców do wspomagania mowy i wymowy swoich dzieci. Wspólne wykonywanie ćwiczeń oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych sprawiło dzieciom, jak i rodzicom wiele radości.

Dziękujemy pani Agnieszce za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć, które dostarczyły nie tylko wiedzy, ale również uśmiechu i dobrej zabawy.

M. Sornat

Copyright © 2014. All Rights Reserved.