SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W oddziale przedszkolnym naszej szkoły realizowany jest projekt systemowy w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL którego głównym celem jest przygotowanie oddziału do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym.

Realizacja projektu trwa od września 2014 roku, a zakończy się w kwietniu 2015 roku. Do chwili obecnej dla przedszkolaków zakupione zostały zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne, które wzbogacają codzienne zajęcia i zabawy oraz zapewniają im prawidłowy rozwój. Wyposażono również salę dydaktyczną i szatnię w nowe funkcjonalne, kolorowe meble dla dzieci i dla nauczyciela.

Zmiany nastąpiły także w kuchni. Doposażono ją w meble ze stali nierdzewnej. Wymieniono kuchnię gazową i zmywarkę na nową, bardziej ekonomiczną. Zakupiono także pralkę automatyczną i odkurzacz.

Z początkiem roku 2015 zostanie zakupiony sprzęt ITC – monitor interaktywny, laptop, projektor, wizualizer, urządzenie wielofunkcyjne i aparat cyfrowy, a na wiosnę planowane jest doposażenie placu zabaw o nowe urządzenia zabawowe.

Tak wyposażone przedszkole to przestrzeń do wszechstronnego i szczęśliwego rozwoju dzieci.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.