SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów  w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 29.01.2015r. zorganizowano spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji  we Włoszczowie nt. „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.  Policjanci odwiedzili dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-3 szkoły podstawowej, którym przypomnieli o zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych oraz o tym jak ich unikać. Aspiranci Zbigniew Lichosik i Marcin Suchacki omówili z uczniami zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i rzekach oraz  przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariusze udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu.

Na zakończenie spotkania  życzyli uczniom, aby ferie zimowe upłynęły im zdrowo i bezpiecznie.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.