SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Na naszej szkolnej stronie internetowej powstaje właśnie kącik języka angielskiego. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie na wyjątkowe logo i nazwę kącika. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: klasy ‘O’-III oraz IV-VI, ponieważ chcemy aby każdy uczeń mógł korzystać z kącika językowego i odnalazł w nim coś odpowiedniego dla siebie. W kąciku będzie można między innymi poćwiczyć gramatykę lub znaleźć porady jak skutecznie uczyć się języków obcych, ale także bawić się, śpiewać, doskonalić słownictwo.

Celem konkursu jest zachęcenie do pozalekcyjnej nauki języka angielskiego przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych, rozwijanie twórczości artystycznej, kreatywności oraz samodzielności w nauce.

Mamy nadzieję, że kącik znajdzie swoich entuzjastów i wspólnie będziecie go tworzyć właśnie WY, Uczniowie!

Zatem, każdy kto chce wziąć udział w konkursie przygotowuje rysunek przedstawiający logo kącika oraz jego nazwę.

Komisja wybierze najciekawsze, oryginalne i niepowtarzalne prace, zwycięzcy otrzymają nagrody a opracowane przez nich logo oraz nazwa będą widniały na stronie internetowej naszej szkoły. Nazwa może składać się z jednego wyrazu lub całego zdania, czy rymowanki.

 

Liczy się Wasza pomysłowość!

Format pracy oraz technika wykonania jest dowolna!

Prace konkursowe przyjmuje pani Maria Gacia.

TERMIN ODDAWANIA PRAC: do 12 marca 2015 roku

 

ZAPRASZAMY!

Copyright © 2014. All Rights Reserved.