SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Co roku w naszej szkole odbywa się konkurs pod hasłem Klasowy Mistrz Języka Angielskiego.

Celem konkursu jest motywowanie do nauki, rozwijanie umiejętności językowych oraz promowanie uzdolnień i zainteresowań uczniów. Uczniowie klas od I do VI zmierzyli się z testem językowym o dostosowanym poziomie. Test zawierał zadania sprawdzające stopień opanowania słownictwa oraz podstawowych struktur gramatycznych poznanych w dotychczasowym toku nauki.

OTO MISTRZOWIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

KLASA I

1.PAULINA MRÓZ

2.DAWID SÓJKA

KLASA II

1.KLAUDIA STĘPIEŃ

KLASA III

1. KAROLINA BEDNARSKA

2.MATEUSZ MRÓZ

KLASA IV

1.DOMINIK TARAS

2.MACIEJ WYDRYCH

KLASA V

1.ADRIAN KOZIEŁ

2.HUBERT FRĄCZEK

KLASA VI

1.DAWID STĘPIEŃ

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Maria Gacia

Copyright © 2014. All Rights Reserved.