SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 

14 maja w piękny słoneczny poranek wyjechaliśmy spod szkoły około 8:00. Podróż przebiegła bardzo sprawnie i szybko dotarliśmy na miejsce. Około godz.10:00 podziwialiśmy piękne budowle z klocków Lego. Można tam było zobaczyć wiele ciekawych rzeczy począwszy od małych zwierzątek, owadów po bardzo duże samoloty, statki i najwyższego człowieka świata. Uwagę wszystkich zwróciła postać Mikołaja z dużym zaprzęgiem i miejscem na prezenty. Były też jeżdżące po torach pociągi, koparki, ładowarki i potężne budowle. Trudno było oderwać wzrok od takich dzieł. Jednak trzeba się było zorganizować i pojechać dalej, ponieważ czekała na nas bawialnia. Szybko tam dotarliśmy i zastaliśmy prawdziwy dziecięcy raj. Na początku wszyscy ruszyli do basenów z kulkami, potem były tunele, trampoliny i zjeżdżalnie. Nie brakowało też chętnych do jazdy samochodzikami, czy ładowarką. Gospodarze zadbali także o posiłek, napoje i słodkości. Wszyscy bawili się cudownie, tylko czas popsuł humory, bo upływał nieubłaganie. W drodze powrotnej niektórzy zapadli w sen, inni natomiast i w autobusie fajnie się zabawiali.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.