SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja upamiętniono quizem historycznym pt. „Święta państwowe” zorganizowanym przez panią Wandę Wilczyńską i uczniów kl. IV-VI. Po przeprowadzeniu eliminacji klasowych w zmaganiach wzięli udział: Jakub Klimczyk, Kacper Jakub Łopot i Maciej Wydrych z kl.IV , Dawid Frączek, Wiktoria Łapot, Natalia Pianka z kl.V oraz Jakub Jordan, Dawid Stępień i Karolina Wydrych z kl. VI. Tło przywoływanych wydarzeń i faktów historycznych stanowiła prezentacja multimedialna. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat polskich świąt patriotycznych, ale … niestety zwycięzca jest tylko jeden. Laureatką konkursu została uczennica kl.VI Karolina Wydrych, II miejsce zdobył Maciej Wydrych z kl.IV, a III - Kacper Jakub Łapot z kl.IV. Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za współpracę pani Agacie Szymczyk i pani Agacie Frączek.

Organizatorzy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.