SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to jedne z pierwszych słów każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Dlatego też co roku w naszej szkole nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców, organizując Dzień Matki i Ojca. Jest to dzień szczególny, dlatego był bardzo ważnym wydarzeniem w naszej szkole. Z tej okazji dzieci z klas 0-III przygotowały pod kierunkiem pań: M.Sornat, M.Ciszek, L.Siwek U. Dudek piękne występy dla swoich rodziców. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki adekwatne do święta, zaprezentowały tańce. Starsi uczniowie pod kierunkiem pań: A. Szymczyk, A. Frączek wystawili spektakl pt. „Spętani”.

Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty, kwiaty, laurki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za pomysłowe upominki. Po części artystycznej rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i prezentację na temat makijażu. W organizację tego święta aktywnie włączyła się Rada Rodziców. To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.

 

 

 

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.