SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 1 czerwca tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji cała szkolna społeczność zebrała się na sali gimnastycznej. Na początek głos zabrała pani dyrektor, która w imieniu swoim i wszystkich nauczycieli złożyła dzieciom najlepsze życzenia. Następnie uczniowie każdej klasy prezentowali swoje talenty i umiejętności artystyczne.

Wspólnie wysłuchaliśmy piosenek i recytacji w językach polskim, angielskim i niemieckim, popisów gitarowych w wykonaniu ucznia klasy szóstej , obejrzeliśmy także wspaniały taniec dziewczynek z klasy IV i V.

Tuż po występach uczniowie klas I-III oraz IV-VI wraz z nauczycielami udali się na świeże powietrze, gdzie wspaniale bawili się i piekli kiełbaski przy ognisku. Przez cały dzień dopisywała wspaniała pogoda, dzięki temu mogliśmy aktywnie spędzić ten wyjątkowy czas.

Serdecznie słowa podziękowania kierujemy do członków Rady Rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole, za zakup słodkich upominków dla dzieci, za obecność w tym czasie i wspólne świętowanie.

Naszym uczniom raz jeszcze życzymy samych pogodnych chwil i wszystkiego najlepszego.

 

 

 

 

Redakcja

Copyright © 2014. All Rights Reserved.