SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W trosce o szeroko rozumiane bezpieczeństwo w dniu 16.09. 2013 r uczniowie klasy I z naszej szkoły uczestniczyli w Wiślicy w VI edycji przedsięwzięcia profilaktyczno – edukacyjnego „Kochane pierwszaki”. Zlot pierwszoklasistów odbywał się pod patronatem J. E. Ks. Bpa Mariana Florczyka i Kurator Świętokrzyskiej pani Małgorzaty Muzoł. Głównym punktem spotkania było poświęcenie tornistrów i plecaków szkolnych, którego Ks. Biskup dokonał w Bazylice wiślickiej. Dzieci również uczestniczyły w wesołych zabawach i śpiewach na placu rekreacyjnym.

Panowie policjanci przeprowadzali edukację dla bezpieczeństwa, a jedną z większych atrakcji był pokaz sprzętu policyjnego i tresury psów.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.