SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, ale drzwi naszej szkoły były otwarte dla chętnych uczniów. Nauczyciele zorganizowali zajęcia sportowe, plastyczne i językowe. Zaplanowali je i przeprowadzili z myślą o kształtowaniu nawyku bezpiecznego, aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu, a zarazem poszukiwania i rozwijania pasji i zainteresowań uczniów już od najmłodszych lat. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe. Wzięli w nich udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również gimnazjaliści.

W pierwszym tygodniu ferii nauczyciel wychowania fizycznego pani Agata Frączek wraz z dzielnicowym sierż. sztab. Zbigniewem Lichosikiem przeprowadzili turniej badmintona. Najlepsi w kategorii klas II-IV okazali się Hubert Frączek, Konrad Radek i Jakub Karwacki. W kategorii klas V-VI zwyciężyli Kacper Dwojakowski, Sebastian Kmieć i Igor Kukla. W drugim tygodniu natomiast odbył się turniej tenisa stołowego. W jego organizację i przebieg również włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej we Włoszczowie. Nagrody dla zwycięzców obydwu turniejów ufundował Urząd Gminy w Krasocinie.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.