SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Uczniowie z terenu Gminy Krasocin w dniu 30.03.2010 spotkali się w naszej szkole w ramach kolejnej edycji Biesiady Czytelniczej „ Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga”. W tym roku, z racji przypadającej 205 rocznicy urodzin H. CH. Andersena, podążali szlakiem jego twórczości i prezentowali fragmenty jego bajek. Przyjechali do nas uczniowie ze Szkół w Brygidowie, Czostkowie, Krasocinie, Olesznie i Świdnie. Oglądaliśmy prawdziwe popisy aktorskie, podziwialiśmy piękne kostiumy. Uczestnicy Biesiady, swymi prezentacjami, zachęcali do poznawania twórczości pisarza. Biesiadowanie pozwoliło także nawiązać nowe znajomości, zawrzeć przyjaźnie, a przy tym wszyscy znakomicie bawili się.

Lidia Siwek

Copyright © 2014. All Rights Reserved.