SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W pierwszą sobotę po feriach, to jest 2 lutego 2013 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci szkolne i nie tylko. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Uczniowie z klas starszych przyozdobili ją w różnokolorowe lampiony. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił również prowadzący imprezę pan DJ. Najpierw bawiły się dzieci z zerówki i klas początkowych. Maluchy ubrane w bajecznie kolorowe i fantazyjne stroje wcieliły się w postaci bohaterów znanych bajek i filmów. Wśród kolorowych świateł pląsały księżniczki, wróżki, czarodzieje i Zorro. Wszyscy bawili się wyśmienicie a fantastyczna atmosfera sprawiła, że do zabawy włączyli się również opiekunowie.

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 16:00 zadowoleni i pełni wrażeń najmłodsi uczniowie wrócili do swoich domów a na parkiet wkroczyli uczniowie z kl. IV - VI.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa karnawałowa tak wspaniale udała się – serdecznie dziękujemy !

Mały Samorząd Szkolny z opiekunem panią Urszulą Dudek

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.