SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W naszej szkole świętowanie Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisało się w repertuar imprez szkolnych. To niezwykła uroczystość nie tylko dla dzieci, ale również dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, wspomnień i radości. 21 stycznia 2014 r. we współpracy z rodzicami zaprosiliśmy do szkoły dostojnych seniorów na wspólne świętowanie. W trakcie uroczystości mali artyści słowami piosenek i wierszy wyrażali swoją miłość, wdzięczność, szacunek i przywiązanie. Dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności i talenty taneczne wykonując dostojnego poloneza, barwnego krakowiaka oraz break dance. Artystyczne prezentacje naszych najmłodszych uczniów wprowadziły wszystkich w nastrój zabawy, radości i wspomnień. W tej świątecznej, radosnej atmosferze seniorzy wypili herbatę i skosztowali domowego ciasta.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.