SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Pod takim hasłem 26 stycznia 2010r. odbył się w szkole turniej gier i zabaw sportowych, którego współorganizatorami byli policjanci z posterunku w Krasocinie.

Najpierw policjanci M. Suchacki (nasz dzielnicowy) i Grzegorz Celebański przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, a następnie  uczniowie rywalizowali na torze przeszkód w dwóch kategoriach: klasy 0 – III i IV – VI. Zabawa była wyśmienita, w duchu zdrowej rywalizacji. Nie było pokonanych. Wszyscy okazali się zwycięzcami a nagrody ufundowane przez Policję  – gry planszowe – sprawiły dzieciom dużo radości.Spotkanie zakończyło się ogniskiem. Mimo siarczystego mrozu udało się upiec kiełbaski, które ufundował Pan R. Chruściel z Huty Starej.

Agata Frączek

Copyright © 2014. All Rights Reserved.