SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Przypominamy o możliwości skorzystania z kącika języka angielskiego, w którym uczniowie znajdą ćwiczenia dostosowane  pod względem  stopnia trudności dla etapów edukacyjnych 1-3 i 4-6 oraz linki do piosenek i filmów pomocnych w nauce nowych słówek.
Wystarczy wejść w zakładkę kącik języka  angielskiego znajdującą się na stronie szkoły w Mieczynie, wybrać kategorię klasy 1-3 lub klasy 4-6. Następnie należy wybrać dokument Word  z ćwiczeniami do uzupełnienia lub wybrać inną możliwość np. link do piosenki . Po prawidłowym wykonaniu zadań dokument można wydrukować i przynieść do szkoły w formie papierowej lub wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ćwiczenia dają doskonałą okazję do sprawdzenia postępów w nauce języka angielskiego, a także możliwość powtórki przed sprawdzianem szóstoklasisty 2016.
Serdecznie zapraszamy!

Maria Gacia

Copyright © 2014. All Rights Reserved.