SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w  konkursie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Jednym z zadań konkursowych jest zorganizowanie spotkania z policjantem. 10 marca naszą szkołę odwiedził młodszy aspirant Karol Bator. Pan policjant przedstawił  nam  prezentację o cyberprzemocy, jej rodzajach oraz sposobach unikania tych zagrożeń. Obejrzeliśmy również filmy, które w sposób humorystyczny, ale i interesujący pokazały skutki nieodpowiedzialnego umawiania się w sieci. Dobrym podsumowaniem spotkania z policjantem niech będzie hasło tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu: „Lepszy Internet zależy od Ciebie”.
                                                                                                                                                                                                                           Wiktoria Łapot

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.