SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 Uczennica kl. VI Wiktoria Łapot zajęła II miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym  „ Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje” - etap powiatowy. Organizatorem konkursu jest KRUS, a jego cele to:
- promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich,
- poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występujących latem m.in. związanych ze żniwami, poruszaniem się po drogach publicznych, upadkami osób,
- rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych uczniów.
 Praca Wiktorii zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.