SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W środę 22 czerwca, na dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego, odbył się apel na którym podsumowano wyniki szkolnych konkursów i wręczono nagrody i dyplomy uczniom za ich wkład pracy i osiągnięte wyniki. Wśród wyników licznych konkursów dyrektor szkoły Małgorzata Klimczyk-Karpińska ogłosiła wyniki matematycznego konkursu "Tęga głowa" adresowanego do uczniów kl. II i III.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Kl. II
Paulina Mróz – I miejsce
Jakub Taras i Dawid Sójka - ex aequo II miejsce
Kl. III
Filip Stępień – I miejsce
Błażej Kitliński – II miejsce
Kinga Radek – III miejsce
Ponadto nauczyciele uhonorowali nagrodami i dyplomami uczniów biorących udział w konkursach: czytelniczych, plastycznych, ortograficznych i ekologicznych.

 

  

Copyright © 2014. All Rights Reserved.