SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

22 czerwca na uroczystym apelu odbyło się podsumowanie akcji charytatywno-ekologicznej „Zbieraj zakrętki i baterie”. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w zbiórkę. Zgromadziliśmy 50 kilogramów baterii oraz 160 kilogramów plastikowych zakrętek. Baterie przekazaliśmy firmie Biosystem a  zakrętki zbieraliśmy dla niepełnosprawnej dziewczynki z Kozłowa.
Najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci gier planszowych i przyborów szkolnych. Pozostali uczestnicy otrzymali słodycze.
Na wszystkich uczestników akcji czekała również miła niespodzianka - loteria fantowa. Za każde  przyniesione do szkoły 500 nakrętek przyznawane były kupony konkursowe, biorące udział w losowaniu nagród.
Najwięcej zakrętek zebrali następujący uczniowie:

Kinga Pięta -11826 szt.                                                                                   
Zuzia Pawelec -5717 szt.                                                                                      
Nikola Wydrych 5680 szt.                                                                                     
 Dominika Kakowska 5272 szt.                                                                                      
Emilka Raczyńska 4361szt.

 

W czołówce osób, które zebrały najwięcej baterii znalazły się: Nikola Wydrych,  Wiktoria Łapot,  Zuzia Pawelec.
Apel zakończyły gorące podziękowania skierowane do wszystkich uczestników akcji oraz sponsorów, dzięki którym zakupiono nagrody: Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Mieczynie  i pani dyrektor Małgorzaty Klimczyk-Karpińskiej.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.