SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W czwartek, 1 września uroczyście powitaliśmy rok szkolny 2016/2017. O godz. 9:00 w sali gimnastycznej  zebrały się dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klas I – VI, rodzice i nauczyciele.    Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Później głos zabrała  dyrektor szkoły pani Małgorzata Klimczyk-Karpińska, która po powitaniu wszystkich przybyłych na uroczystość nawiązała do przypadającej w tym roku 77. rocznicy napaści hitlerowskiej na Polskę. W dalszej części przemówienia  w sposób szczególny pani dyrektor zwróciła się do przedszkolaków i pierwszoklasistów. Przedstawiła też planowane zmiany w oświacie w nowym roku szkolnym,  a następnie uczniom, nauczycielom i rodzicom złożyła życzenia sukcesów w nauce,  nauczaniu i wychowaniu.

 

Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy IV, uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas,  gdzie zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego 2016/17.

   

Copyright © 2014. All Rights Reserved.