SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dzięki współpracy naszej szkoły z Gminną Biblioteką Publiczną w Krasocinie filia w Mieczynie oraz bibliotekarką panią Anią Pawelec, uczniowie klas I-III mogli uczestniczyć w spotkaniu autorskim z pisarzem, panem Grzegorzem Kasdepke, autorem wielu książek dla dzieci. Spotkanie miało miejsce w bibliotece w Krasocinie 20 września.  
Najpierw pisarz  w ciekawy sposób prezentował dzieciom swoje książki i czytał ich fragmenty. Potem odpowiadał na liczne pytania stawiane przez uczniów, opowiadając jednocześnie o swoim dzieciństwie, początkach twórczości, pomysłach na kolejne książki. Bawił się również z dziećmi w rozwiązywanie zagadek zamieszczonych w jego książkach. Na zakończenie spotkania pisarz podpisywał swoje książki i rozdawał autografy.
    Dzieci z zaciekawieniem słuchały wypowiedzi pana Kasdepke, a po powrocie do szkoły chętnie sięgają po jego książki.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.