SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

  W piątek 16 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata- Polska 2016.”  pod hasłem „Podaj dalej-drugie życie odpadów.” W tym roku akcja sprzątania skupiła się na zawracaniu przedmiotów i odpadów z drogi na wysypisko. Wzorem poprzednich lat uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół szkoły i pobliskiej kaplicy. Klasy IV - V udały się sprzątać teren przy drodze Mieczyn - Karolinów. Najstarsi uczniowie sprzątali teren przy drodze Mieczyn - Jakubów. Wszyscy uczestnicy akcji zaopatrzeni byli w rękawice oraz worki. Praca przebiegała sprawnie  a pogoda dopisała. Mamy nadzieje, że tego typu akcje zaowocują chęcią codziennego dbania o środowisko przez nas wszystkich, dorosłych i dzieci.  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Opiekun LOP        

Copyright © 2014. All Rights Reserved.