SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Wszyscy uczniowie klas IV – VI wraz z wychowawcami uczestniczą w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej KinoSzkoła. 25 października 2016 roku wychowankowie obejrzeli w kinie ”Muza” we Włoszczowie pierwszy film z cyklu - ”Syn Winnetou”, reż. Andre Erkau. Historia głównego bohatera stała się okazją do wielu przemyśleń, z pewnością wielu odbiorcom dodała sił w dążeniu do celu. Oprócz filmowych drogowskazów, organizatorzy programu przygotowali również ciekawą prelekcję na temat motywacji do działania. Prowadzący nawiązał bezpośredni kontakt z uczestnikami, dwoje uczniów z naszej szkoły - Dominika Kakowska i Filip Gołuch - wzięło aktywny udział w tej interesującej lekcji wychowawczej. Oprócz zajęć kulturalno – wychowawczych  nasi uczniowie w tym dniu mieli również możliwość ćwiczenia sprawności fizycznej  na basenie ”Nemo”.

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.