SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia i czas najwyższy pomyśleć o kartkach świątecznych z życzeniami radości i miłości. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, nasi uczniowie włączają się w realizację projektu e-twinning pod hasłem Merry Christmas. Projekt jest dla naszych uczniów okazją do nawiązania nowych wartościowych znajomości, do poszerzenia wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych oraz do promowania artystycznych talentów na forum Europy.
Plan realizacji projektu wygląda następująco: w terminie do 10 grudnia uczniowie klas I-VI przygotowują kartki świąteczne w formacie A5 techniką dowolną.  Następnie kartki wysyłamy do Robin Hood Academy w Wielkiej Brytanii pocztą tradycyjną. Szkoła partnerska także wysyła do nas kartki, które zostaną wyeksponowane na korytarzu szkolnym.

 

 Koordynator projektu pani Maria Gacia zachęca uczniów, aby również w tym roku wykazali się zaangażowaniem w realizację świątecznego przedsięwzięcia. „Pamiętajmy, że to wielka radość i niezapomniane przeżycie otrzymać tak wyjątkowy dowód sympatii wykonany z sercem. Mała rzecz a cieszy darczyńcę oraz obdarowanego i na długo pozostaje w pamięci.”smile

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.