SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dzień 21 listopada w naszej szkole był dniem wyjątkowym, ponieważ łączył w sobie kilka ważnych dat. Od  16 listopada  omawialiśmy temat tolerancji, następnie poszerzyliśmy nasze działania o prawa dziecka i zakończyliśmy w Światowym Dniu życzliwości.  W odpowiedniej scenerii  na sali gimnastycznej  uczniowie wierszem i piosenką przypomnieli prawa dziecka w nawiązaniu do praw człowieka. W programie zwrócono także uwagę na szacunek  i poszanowanie dla wszelkiej odmienności, czy to pod względem rasy, pochodzenia, czy też zajmowanej pozycji społecznej. Piękne słowa teraz trzeba wcielić w życie a nauka i praca staną się łatwiejsze, piękniejsze, ciekawsze. Wszyscy także zgodzili się, że w naszej szkole dzień życzliwości i tolerancji będzie trwał cały rok.

 

  

Copyright © 2014. All Rights Reserved.