SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Tradycją stały się regularne odwiedziny w oddziale przedszkolnym i spotkania z przedszkolakami pani Anny Pawelec - pracownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasocinie. Kolejny już rok promujemy czytanie i obcowanie z książką. Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Nasze działania wspierane są również przez zaproszonych do przedszkola gości. Do ogólnopolskiej akcji dołączył również sołtys Mieczyna pan Sławomir Podstawka i rodzice naszych dzieci, czytając ulubione bajki.  Dzieci z zainteresowaniem słuchają czytanych przez zaproszonych gości bajek, na co dowodem są załączone zdjęcia.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.