SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dzień 25 listopada został ogłoszony w województwie świętokrzyskim Dniem Badmintona. W naszej szkole również podjęto działania związane z popularyzacją tej dziedziny  sportu. Odbył się wewnątrzszkolny turniej badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły pod hasłem: „Gdy gramy w badmintona, nasza szkoła jest wesoła.”
 W tygodniu poprzedzającym Świętokrzyski Dzień Badmintona na lekcjach wychowania fizycznego i zajęciach dodatkowych przeprowadzone zostały rozgrywki w klasach IV - VI. Wyłonieni zwycięzcy z poszczególnych klas w kategoriach dziewcząt i chłopców  w dniu 25 listopada 2016 r. rozegrali finał szkolny. Na każdej przerwie międzylekcyjnej w sali gimnastycznej rozbrzmiewały radosne okrzyki dopingu dla grających.
Zwycięzcom pani dyrektor wręczyła pamiątkowe medale i puchary, a byli to:

 


Kategoria dziewczęta kl. IV-VI:

I miejsce: Pięta Kinga, kl. V
II miejsce: Kmieć Paulina, kl. VI
III miejsce: Kozieł Patrycja, kl. V
IV miejsce: Łapot Milena, kl. VI
V miejsce: Nikola Gągorowska, kl. IV
VI miejsce: Klaudia Stępień, kl. IV

Kategoria chłopcy kl. IV-VI:

I miejsce: Radek Konrad, kl. VI
II miejsce: Łapot Artur, kl. V
III miejsce: Łapot Kacper Dawid, kl. VI
IV miejsce: Łapot Igor, kl. V
V miejsce: Kakowski Kacper, kl. IV
VI miejsce: Kitliński Błażej, kl. IV

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.