SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 19.01.2017r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl.0-VI z funkcjonariuszami  Policji we Włoszczowie na temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. Policjanci pan Zbigniew Lichosik i Rafał Tomczyk przypomnieli o różnych zagrożeniach czyhających w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Funkcjonariusze udzielili wskazówek, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami. Wszystkim wychowankom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

 
 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.