SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

  21 stycznia 2017 roku już po raz czwarty uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wzięli udział w Programie KinoSzkoła organizowanym przez kino „Muza” we Włoszczowie. Tym razem uczniowie pod opieką wychowawczyń: pani Agaty Szymczyk, pani Ireny Kukli i pani Wandy Wilczyńskiej obejrzeli film ”Rabarbar” w reżyserii Marca de Cloe oraz wzięli udział w warsztatach na temat: „Miłość zakochanie – Jak dbać o uczucia?” Spotkanie skłoniło uczestników do refleksji dotyczących wyrażania naszych emocji. Okazuje się, że wszystkie przeżycia mają sens, ważne jest, aby potrafić uzewnętrzniać swoje emocje z szacunkiem. To umiejętność, którą każdy powinien posiąść, by wszystkim żyło się lepiej.  


Organizatorzy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.