SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Błażej Kitliński z klasy IV otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym „Czad i ogień- obudź czujność” organizowanym przez Państwową Straż Pożarną we Włoszczowie. Konkurs miał na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat zapobiegania pożarom w mieszkaniach, a także jak przeciwdziałać zatruciom czadem. Praca Błażeja została wyróżniona spośród 205 prac nadesłanych na konkurs.
 Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie PSP we Włoszczowie dn. 23 lutego 2017 r. W uroczystości udział wzięli m.in. starosta włoszczowski Jerzy Suliga, komendant powiatowy PSP we Włoszczowie mł. bryg. Krzysztof Ciszek, pani Maria Dudkiewicz instruktor - plastyk z Domu Kultury we Włoszczowie. Po wręczeniu dyplomów uczniowie i nauczyciele mieli okazję zapoznać się ze służbą strażaka, sprzętem jaki wykorzystuje się w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz funkcjonowaniem stanowiska kierowania. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.