SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” na szczeblu powiatowym.
Zuzia Pawelec z klasy III otrzymała II miejsce w kategorii klas młodszych,
Kinga Kowalczyk z klasy VI zajęła III miejsce w kategorii klas 4-6,
Klaudia Stępień z klasy IV otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4-6.
 Na konkurs nadesłano 199 prac. Głównym zadaniem konkursu było przedstawienie, poprzez sztukę, profesjonalnej formacji jaką jest Państwowa Straż Pożarna  i zwrócenie uwagi na ważne zjawiska i sytuacje mogące zdarzyć się w codziennym życiu oraz uwrażliwić odbiorców i twórców na prawidłowe postępowanie w sytuacjach zagrożenia życia, Celem konkursu było także ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 kwietnia w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie. Gratulujemy.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.